سامسونگ الکترونیک جدید نمایشگرها و نشانه ها را در 2015 CES معرفی می کند

VIDEOWALL 151217 0042 1172x480 - سامسونگ الکترونیک جدید نمایشگرها و نشانه ها را در 2015 CES معرفی می کند
محصولات جدید شامل مانیتورهای منحنی 2015 و علائم SMART LED هستند

شرکت سامسونگ الکترونیک، آموزشی ویبولیتین اعلام کرد که در 2015 نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) محصولات جدید و گسترده ای را نمایش خواهد داد که شامل مجموعه ای کامل از مانیتورهای منحنی و نشانه های LED SMART است. معاون ارشد نمایشگر ویژوال Display در سامسونگ، گفت: “در 2015 CES، ما نشان خواهیم داد که سامسونگ همچنان به تغییر و پیشگام بودن نوآوری و طراحی صفحه نمایش می پردازد. “هدف ما این است که به مردم کمک کنیم فرصت های جدید را از طریق نمایشگرهای مصرف کننده و تجاری که کاملا با هر سناریوی استفاده می شوند، کشف کنیم.” محدوده مانیتور منحنی جدید مانیتورینگ نمایش راحت را با صفحات نمایش می دهد که با منحنی طبیعی چشم بیننده منطبق است. . این محدوده شامل نسبت تصویر فوق العاده 21: 9 SE790C، در دسترس 29 و 34 اینچ و 32 اینچ SE590C است.

 

این مانیتورهای گل سرسبد، همراه با SE510C موجود در 24 و 27 اینچ و انتظارات تلویزیون آماده 27 اینچی TD590C، انتظار می رود که مانیتورهای منحنی را به جریان اصلی تبدیل کنند، به این دلیل که توانایی آنها را برای تجربه ای جذاب تر فراهم می کند.

سامسونگ نیز نمایشگاه های نوآورانه ای را برای محیط های مختلف استفاده شده در غرفه خود به نمایش می گذارد، # 11906 Tech East، LVCC، Hall Central. آخرین نمایش ها در چهار منطقه نشان داده شده است: منطقه SMART اداری، منطقه SMART هتل، منطقه رستوران SMART و منطقه نشانه SMART LED.

در منطقه دفتر SMART، مانیتورهای UHD و منحنی طراحی شده در محیط دفتر ظریف نمایش داده می شود. منطقه SMART هتل به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ویژگی های نظیر کنترل در اتاق، قابلیت اتصال به اینترنت را افزایش دهند، که به صورت بی سیم تلویزیون های هتل را با محصولات متعدد IT متصل می کند.

 

در منطقه بازاریابی SMART، نسل دوم تلویزیونهای SMART Signage برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، نشان می دهد که چگونه نمادهای دیجیتال قدرتمند می تواند در ارتقاء پیشنهادات شرکت باشد. سامسونگ همچنین اولین نرم افزار به روز رسانی را ارائه می دهد که می تواند در ارتباط با علامت های دیجیتال موجود برای ارائه بهترین تجربه تاریخی استفاده شود. این منطقه یک منطقه تجربی را شامل می شود که بازدیدکنندگان می توانند منوهای دیجیتال را ایجاد کرده و سوییچ های SMART جدید را امتحان کنند.

منطقه SMART LED Signage دارای یک طراحی بدون لبه با کیفیت صفحه نمایش پیشرفته است و می تواند به طور کامل سفارشی برای ارج نهادن به مشتری باشد. در صفحه نمایش SMART LED Signage، صفحه نمایش نشانگر صنعت پیشرو، 2.7 متر طول و عرض 1 متر و شامل 12 ماژول (نمایش 6 × 2) است. این صفحه نمایش کوچکترین پیکسل 1.4 میلی متری دارد.

همچنین در اولین نمایش در آمریکای شمالی، مانیتورهای UE590 و UE850 UHD سازگار با AMD FreeSync هستند. مانیتورها در ابتدا از طریق همکاری فنی با AMD در ماه نوامبر اعلام شد.