مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

1507882737684 b QH65H 001 Front Black 1000x480 - مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

علامت QLED که کیفیت تصویر استثنایی را از طریق ترکیب نقطه کوانتومی ارائه می دهد.

رنگ دقیق واقعی، با یک میلیارد تغییر متفاوت در دسترس است

عملکرد گرافیکی پیشرفته و امنیت محتوا در یک سیستم قدرتمند Tizen 3.0

عملیات بدون وقفه بدون خطر منحرف شدن سوزش یا تغییر رنگ

پیکربندی پرتره / منظره انعطاف پذیر و طراحی بدون طراحی

سامسونگ QHH سری QLED علامت های تجاری

سامسونگ با معرفی سری QLED Signage QHD سری جدید کوانتومی خود، تجربه محتوا سنتی را با کیفیتی با کیفیت تر تضمین کرده است تا یک محیط دید غیرمنتظره ای را ارائه کند. صفحه نمایش سری QHH می تواند بیش از یک میلیارد رنگ در 100 درصد حجم رنگ نمایش داده شود و سیاه پوستان، سفید پوستان و رنگ های تیز را ایجاد می کند که باعث می شود هر تصویری را به تصویر بکشد. و با تنظیمات پرتره و چشم انداز در دسترس، کسب و کار می تواند صفحه نمایش را سفارشی برای دیدار با نیازهای عملیاتی منحصر به فرد خود و رسیدن به گسترده ترین مخاطب ممکن است بدون هر گونه هزینه و یا هزینه اضافی. نمایشگر سری QHH سامسونگ از طریق این نمایش نسل بعدی، جلوه های درخشانی، جزئیات و واقع گرایی لازم را برای برطرف شدن اختلاف و تعاملی و رشد سریع کسب و کار فراهم می آورد.

1507882737684 b QH65H 001 Front Black - مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

نشانه QLED سامسونگ: باز کردن فرصت های رشد جدید

همانطور که شرکت ها به دنبال راه های جدید برای جذب مخاطبان و بهبود کارایی در محیط های پر جمعیت هستند، بسیاری از افراد به سمت پیشرفته علامت های دیجیتال تبدیل شده اند به عنوان راهی برای شکستن درهم و برهمی. با ادغام فن آوری پالایش نقطه بصری کوانتومی، علامت QLED Samsung سامسونگ این مزایا را به یک مزیت رقابتی بیشتر تبدیل می کند. یک تصویر با کیفیت با کیفیت همه جانبه، تجربه مشتری را به یاد ماندنی تر، جذاب تر و جذاب تر نشان می دهد. علاوه بر مزایای ارتباطی خارجی خود، نشانهای QLED نشانهای علاوه بر تقویت نام تجاری کسب و کار را از طریق لوگو دقیق و تمیز و ارائه رنگ ارائه می دهد. علامت QLED سامسونگ از طریق این ویژگی های گوناگون متناسب با درآمد اضافی و تقویت وفاداری مشتری است.

QHH02 - مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

نمایش یک میلیارد رنگ با دقت مطلوب

از طریق سازگاری با انواع طیف رنگی، نمایشگرهای سری QHH به میزان 100 میلیارد رنگ در حالت یکنواخت بهینه برای یک میلیارد رنگ متفاوت به دست می آیند. این پیشرفت ارائه حتی ظریف ترین جزئیات بصری به جلو در سطوح مختلف روشنایی را به ارمغان می آورد و محتوای محتمل تر واقع گرایانه را در هر محیط داخلی ایجاد می کند. در نتیجه، خرده فروشان و سایر بنگاه های داخلی که براساس ارائه واقعی محصول به فروش می رسند، می توانند قصد خرید را بهبود بخشند و رضایت مشتری را بهبود بخشند.

QHH03 - مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

افزایش غرق شدن از طریق افزایش روشنایی و ارائه

ادغام نقطه کوانتومی، علامت QLED جدید سامسونگ را برای تعادل نور و تاریکی روشنایی (600nit در چشم انداز و 500nit در عمق) را حفظ و gradation برای ارائه است که عمیق تر و واقع گراتر از آنچه که توسط گزینه های معمولی ارائه شده است. نمایشگرهای سری QHH با استفاده از تکنولوژی پالایش تصویر مبتنی بر نیمه هادی پیشرفته، سیاهچاله های عمیق تر، سفید تر و سفید تر و رنگ های دقیق تر را برای یک تصویر جذاب و چشمگیر به وجود می آورد. به نوبه خود، کسب و کارها در هر محيط ميتوانند بدون هيچ نگراني در مورد دخالتهاي خارجي، تجربه مشاهدهي واقعا عميق و جذاب را ارائه دهند.

QHH04 - مانیتور صنعتی سامسونگ مدل QH55H

برای مشاهده جدیدترین کارت گرافیکهای PNY به سایت http://PNY-iran.com مراجعه فرمایید.